Disse private medlemmer støtter Faxe By aktivt.

  • Privat medlem

    Annette & Ole Meisler
    4640 Faxe

  • Privat medlem

    Arne Ulriksen
    4640 Faxe

  • Privat medlem

    Benny Pedersen
    4640 Faxe

  • Privat medlem

    Birgitta Kristina Carlberg
    Bytoftevej 2A
    4640 Faxe
    carlbergperos@gmail.com

  • Privat medlem

    Bjarne Gejl Hansen
    Parkvej 17
    4640 Faxe
    tlf. 56715369
    Mobil 30553169
    malerbgh@mail.dk


  • Privat medlem

    Bodil & Poul Christiansen
    Klintestien 17
    4720 Præstø
    23308514
    bopo41a@gmail.com

  • Privat medlem

    Bodil Jensen
    4640 Faxe bodil_jensen@dukamail.dk

  • Privat medlem

    Boye Jensen
    4640 Faxe
    stena04faxe@gmail.com

  • Privat medlem

    Carsten Kjær Jensen &
    Helle Kingo Jensen
    Sommervej 23
    4654 Faxe Ladeplads vaarbjerg@c.dk

  • Privat medlem

    Casper Christensen
    4640 Faxe


  • Privat medlem

    Christina Pilgaard & Henrik Pedersen
    Slåenvej 8
    4654 Faxe Ladeplads
    28106656 / 40313043
    christinapilgaard@icloud.com

  • Privat medlem

    Claus Martensen
    Stenagervej 9
    4640 Faxe
    21525658 claus@flytogfragt.dk

  • Privat medlem

    Else Jensen
    4640 Faxe eje@faxekommune.dk

  • Privat medlem

    Erik Knudsen
    4640 Faxe teknudsen@outlook.dk

  • Privat medlem

    Familien Nøddeskov
    Solvænget 8
    4640 Faxe
    andreas.n1982@gmail.com mobil 24453318


  • Privat medlem

    FAXEMUSIK
    c/o Egedevej 210
    Rode
    4690 Haslev
    holme-jensen@mail.dk
    21 85 86 29

  • Privat medlem

    Finn Tøxen
    Guldagervej 11 4640 Faxe
    40178775 finntoxen@yahoo.dk

  • Privat medlem

    Ghita Kruuse
    Lindegårdsparken 71
    4640 Faxe
    kruuse@firma.tele.dk

  • Privat medlem

    Her er der plads til dig.

  • Privat medlem

    Gitte Elund Jensen gitteelundjensen@gmail.com

  • Privat medlem

    Her er der plads til dig.

  • Privat medlem

    Gitte og Steen Kristensen
    Vibevej 19
    4640 Faxe
    gikr@mail.dk

  • Privat medlem

    Gunner Mayland
    Granvej 14
    4683 Rønnede
    rennug@mail.dk

  • Privat medlem

    Gurli Hemmingsen
    4640 Faxe
    birkevej7@fakse-net.dk

  • Privat medlem

    Helle Kingo Jensen &
    Carsten Kjær Jensen
    Terslev Bygade 27 A
    4690 Haslev
    20143999 hellekingo@gmail.com

  • Privat medlem

    Henning Bilsø
    4640 Faxe
    henning@rv47.dk

  • Privat medlem

    Henning Poulsen
    4640 Faxe
    henning1512@yahoo.dk

  • Privat medlem

    Henrik Søe Olsen
    Kornagervej 56
    4640 Faxe
    60575109
    hsoe@live.dk

  • Privat medlem

    Iben Kristiansen
    4640 Faxe

  • Privat medlem

    Ingemann Jensen Faxehavnevej 3
    4640 Faxe
    56718897

  • Privat medlem

    Inger Andersen
    4640 Faxe
    inan@faksekommune.dk

  • Privat medlem

    Jakob, Frederik og
    Sebastian Windfeld Petersen.
    Niels Olsens Vej 11
    21662949
    hansvilje@gmail.com

  • Privat medlem

    Jeanette Dahl Henriksen Guldagervej 29
    4640 Faxe
    29230125 dahljeanette@hotmail.com

  • Privat medlem

    Her er der plads til dig.

  • Privat medlem

    Jens Hedelykke Pedersen
    Vallebovej 3
    4654 Faxe Ladeplads
    42567142 hedelykke@gmail.com

  • Privat medlem

    Johan Vive
    Dalgårdsvej 6
    4640 Faxe
    56714555 30533557 vive@mailreal.dk

  • Privat medlem

    Jørgen Jacobsen
    4640 Faxe
    jacobsenjorgen@366.com

  • Privat medlem

    Her er der plads til dig.

  • Privat medlem

    Jørn Seidenfaden
    Lærkevej 67
    4640 Faxe
    61415281 seidenfaden02@hotmail.com

  • Privat medlem

    Kaj Svarter Larsen
    4640 Faxe

  • Privat medlem

    Karsten Mathiesen
    Hugkrogen 6
    4640 Faxe
    23610315
    cirkus@bella-donna.dk

  • Privat medlem

    Karsten Pedersen
    Gefionsvej 12
    4654 Faxe Ladeplads

  • Privat medlem

    Knud Erik Hansen
    4640 Faxe keha@faxekommune.dk

  • Privat medlem

    Leif Børgesen
    4640 Faxe

  • Privat medlem

    Lene Ettrup Storm Torvegården 51
    4640 Faxe
    20961265 lene.ettrup.storm@gmail.com

  • Privat medlem

    Lis & Thomas Nipgaard
    4640 Faxe
    nip@fakse-net.dk

  • Privat medlem

    Mads S.Jæger
    Kalkbrudsvej 1 D 2.tv
    4640 Faxe
    madsjaeger02@gmail.com mobil 81521807

  • Privat medlem

    Mads Werner.

  • Privat medlem

    Maibritt Andersen & Ib Elberg
    Blåbærvej 19 4654 Faxe Ladeplads
    mdesign836@g.mail.com

  • Privat medlem

    Marianne Eli Nielsen
    Guldagervej 77 B
    Tlf 26290874
    Mail: men2310@gmail.com


  • Privat medlem

    Martin Hillerup
    Bagerstræde 22
    4640 Faxe
    21243823 mail@martinhillerup.dk

  • Privat medlem

    Michael Nielsen & Lise H. Hansen
    4640 Faxe

  • Privat medlem

    Mogens Nielsen
    4640 Faxe mogensaarisnielsen@gmail.com

  • Privat medlem

    Morten Vive
    Gl Strandvej 3, 4640 Faxe,
    tlf. 23711361 Morten.vive@gmail.com

  • Privat medlem

    Niels Bjarup
    Køgevej 1
    4640 Faxe
    40471071
    bjarup@privat.dk

  • Privat medlem

    PompDeLuxe
    v/Louise Marckmann
    Parkvej 11
    4640 Faxe
    28309941 lomarckmann@hotmail.com

  • Privat medlem

    Her er der plads til dig.

  • Privat medlem

    Poul Bodeholt
    4640 Faxe
    poul@bodeholt.dk

  • Privat medlem

    Rene Tuekær
    4640 Faxe retu@faxekommune.dk

  • Privat medlem

    Sanne og Jens Skjoldgaard Ellevej 16
    4640 Faxe
    27901215
    jesk@deas.dk

  • Privat medlem

    Susan Pedersen
    4640 Faxe

  • Privat medlem

    Torben Rasmussen 4640 Faxe
    jetora@fakse-net.dk

  • Privat medlem

    Torkild Svane Kraft
    Alfavej 1
    4654 Faxe Ladeplads torkild@tskraft.dk

  • Privat medlem

    Ulla & Erling S.Jensen
    4640 Faxe
    erling@fakse-net.dk

  • Privat medlem

    Vivi Andersen
    Solvænget 19
    4640 Faxe
    Tlf.: 20831570
    Mail: vivi.ringsted@live.dk

  • Privat medlem

    Her er der plads til dig, hvis du vil være en del af fællesskabet i Faxe by.